Yes Dental Vám pomůže zazářit.

Čeká Vás důležité jednání, prezentace, nebo pracovní pohovor?
Chcete zapůsobit na kolegy, obchodní partnery?

V YES Dental věříme, že stav našich zubů je důležitý nejen ze zdravotního, ale také reprezentativního hlediska. Vaše zuby jsou poklad, nicméně stále si to málokdo z nás uvědomuje a často se o ně nestaráme tak, jak bychom měli. Jednoho dne se podíváme do zrcadla a s hrůzou zjistíme, že naše zuby už nejsou bílé, ale spíše žluté, či jinak zabarvené.
Přestáváme si věřit, čím dál méně se usmíváme, anebo si před ústa dáváme ruku, aby nikdo neviděl, v jakém stavu naše zuby jsou. Všechny tyto skutečnosti nám nejen neprospívají, ale činí nás také nešťastnými.

Ale co teď?

Zabarvení zubů může kromě genetických predispozic ovlivnit spousta vnějších faktorů, jako např. kouření, nadměrná konzumace kávy, červeného vína apod.
Skvrny a pigmenty, které se nám na zubech tvoří mohou být buď povrchové, nebo vnitřní.
K tomu, abychom se zbavili těchto nevzhledných skvrn, slouží profesionální bělení zubů.

Proto jsme tu my v Yes Dental.
Rádi Vám pomůžeme, jelikož je pro nás největší odměnou, když od nás pacient odchází šťastný a spokojený.

Naše nabídka

Společně u nás objevíme, jaký typ zabarvení a pigmentace se u Vás objevil a nastavíme ideální postup, jak se tohoto, pro Vás nežádoucího zabarvení, zbavit.
Bělení provádíme v našich moderních ordinacích, nebo si můžete bělit zuby i sami v pohodlí domova.
U obou případů používáme a nabízíme ověřený a bezpečný způsob bělení pomocí bělících gelů Opalescence.

Ne-peroxidové bělení zubů z Itálie technologii LED DENTE BIANCO-PROFI

Okamžité vybělení zubů až o 8–10 odstínů, bez bolesti, bez citlivosti zubů a bez možnosti poleptání dásní. Při efektivním bělení certifikovaným přístrojem LED DENTE BIANCO-PROFI se používají kvalitní bělící sady z EU s obsahem patentovaného bělícího gelu. Bělení zubů trvá 30 minut. Ošetření je zcela bezpečné a výsledky jsou viditelné ihned.

V případě velmi zažloutlých zubů je možné proceduru již po 7 dnech opakovat. Zuby vydrží vybělené dle životního stylu několik měsíců. Bělící gel nepoškozuje dásně, sklovinu, ani korunky. Odstraňuje nejčastější důsledky zabarvení zubů od kávy, čaje, kouření, vína atd.

BĚLENÍ ZUBŮ

beleni-zubu-text.jpg
dentica-bieleni-zubu.jpg